O nas

 

rozwój osobisty - nasz zespółLife Factory to projekt, który powstał z naszej potrzeby dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Z chęci pokazania jak nastawienie do życia i świata wpływa na jakoś przeżywanych dni. Z wiary w to, że zmieniając siebie wpływamy również na zmiany w swoim otoczeniu. Nauczyliśmy się smakować życie, cieszyć małymi szczęściami i akceptować to co od nas niezależne. Koncentrujemy za to swoją energię na tym, co od nas zależy i na co mamy wpływ.

 

Life Factory - nasza misja - rozwój osobisty

Co nas wyróżnia?

LIfe Factory - rozwój osobisty - co nas wyróżniaZmiany mamy we krwi – od ponad 15 lat zawodowo zarządzamy zmianami, ludźmi i procesami.

Jesteśmy praktykami – uczymy tylko tego co sami przeżyliśmy i przerobiliśmy.

Stawiamy na to co najlepsze – nieustannie pogłębiamy swoją wiedzę, eksperymentujemy i szukamy nowych rozwiązań, aby przekazywać tylko to co najbardziej skuteczne.

Jesteśmy integralni – przeszliśmy swoje przemiany, znamy swoje ważne wartości, uczymy tylko tego w co wierzymy. Nie robimy show motywacyjnych z pustym nakręcaniem emocji.

Łączymy żywioły – jesteśmy bardzo różni, a mimo to świetnie współpracujemy, bo dzięki temu dostrzegamy więcej możliwości i punktów widzenia. Wykorzystujemy potem ten potencjał w naszych szkoleniach.

Wierzymy w ludzi – bez tego nie moglibyśmy robić coachingów, uczyć jogi i zarządzać wielkimi zespołami pracowników. Dzięki temu jesteśmy też pozytywnie nastawieni do wszystkich nowo poznawanych ludzi.

Dajemy wsparcie – nie tylko na warsztatach i szkoleniach, ale także na każdym etapie waszej pracy nad sobą, bo to nas po prostu kręci.

 

Skąd pomysł na Life Factory?

rozwój osobisty - przekonaniaW roku 2013 życie prywatne każdego z nas los naznaczył zdarzeniami z kategorii tych traumatycznych, po których ludzie podnoszą się miesiącami. Jeśli tylko nie dadzą się złamać i przetrwają ten trudny czas, zazwyczaj odradzają się zupełnie odmienieni i znacznie silniejsi niż wcześniej. Tak było i z nami, każde z nas jednak poradziło sobie inaczej z tym doświadczeniem. W życiu jednego z nas pojawił się roczny kurs coachingu Studium Coacha Life, a u drugiego zajęcia Jogi Kundalini a następnie kurs instruktorski. Podczas spotkań wzajemnie opowiadaliśmy sobie o doświadczeniach z kursów i za każdym razem z coraz większym zdziwieniem stwierdzaliśmy, że idąc zupełnie innym drogami dochodzimy do tych samych wniosków i doświadczeń. Czuliśmy się w takich momentach jakbyśmy odkrywali jakąś trudno uchwytną tajemnicę życia. Trwało to do momentu, w którym nie uzmysłowiliśmy sobie, że przecież każdego z nas na tych kursach uczą, że nasze ciało i umysł tworzą jedność wzajemnie oddziaływującą na siebie. Nie ważne zatem, czy zaczniesz pracę ze swoimi nieprzepracowanym emocjami i kiedy już je uporządkujesz wtedy znikną napięcia w ciele, czy też zaczniesz pracować z napiętymi mięśniami a te doprowadzą do uwolnienia „zamrożonych” w nich emocji. Skutek będzie taki sam.

Postanowiliśmy wykorzystać to, że dysponujemy dwoma różnymi „kluczami” do tego samego lepszego i bardziej spełnionego życia. Tak powstał zalążek tego pomysłu w postaci bloga rozwojowego Life Factory prowadzonego przez Rafała. Następnie po dołączeniu Anety, blog został przekształcony w pracownię rozwoju osobistego, w której działaniach wykorzystujemy i przeplatamy wiedzę oraz techniki pochodzące z coachingu i jogi wzbogacone dodatkowo naszym bogatym doświadczeniem menadżerskim. Ta synergia jest właśnie siłą naszych szkoleń i warsztatów.

 

Poznaj nas lepiej

Rafał & cytryna

Rafał Markiewicz – coach, trener, menadżer, pasjonat herbaty i założyciel Life Factory

W pierwszej kolejności jestem szczęśliwym i spełnionym człowiekiem. Jestem też dyplomowanym coachem (www.rafalmarkiewicz.pl) i trenerem. W różnych projektach występowałem także jako konsultant, ekspert i mentor. Zawodowo od ponad  15 lat jestem menadżerem i zarządzam dużymi zespołami związanymi z obsługą klienta. Jestem zakochany w słonecznej Krecie, jodze i dobrej herbacie. Kretę regularnie odwiedzam, jogę praktykuję na co dzień, a o dobrą herbatę sam się troszczę, bo jestem współwłaścicielem Domu Herbat (www.domherbat.pl) – internetowej herbaciarni z pysznymi herbatami i zdrową żywnością.

Kiedyś mówiłem, że jestem nieustającym podróżnikiem przez życie, ale od paru lat twierdzę, że stałem się surferem na falach życia. Czyli przejąłem kontrolę na tyle, że wybieram fale na których płynę, ale to gdzie one mnie poniosą zależy już od wiatru, ukształtowania dna i mnóstwa innych czynników. Dzięki temu, każdego ranka mogę się budzić z uczuciem ciekawości nadchodzącego dnia.

 

Aneta Paluszkiewicz - nauczycielka Jogi KundaliniAneta Paluszkiewicz – nauczycielka jogi, menadżerka, pasjonatka podróży i fotografii

Jestem zawodową menadżerką, z duszą jogina, pasjonatką podróży, miłośniczką fotografii, kolekcjonerką dobrych chwil oraz drobnych radości. Jogę Kundalini praktykuję od kilku lat, korzystając z wiedzy i doświadczenia fantastycznych i inspirujących Nauczycieli. Ukończyłam kurs nauczycielski Jogi Kundalni według przekazu Yogi Bhajana (The Kundalini Research Institute). Kurs był dla mnie najcenniejszą inwestycją w siebie, a joga przynosi efekty w moim codziennym życiu.
Prowadzę zajęcia, gdyż chcę się podzielić tą piękną i skuteczną praktyką, którą Wam z całego serca polecam i dzięki której przez cały czas się uczę i rozwijam.